Bilmeniz Gerekenler

YOLCULUK KONFORU

Konforlu ve rahat bir yolculuk için araçlarda klima ve aydınlatma sistemi mevcuttur. Yolculuk konforunu sağlamak için şoförler belli zaman aralıklarında güvenli sürüş teknikleri eğitimine tabi tutulmaktadır.

Yolcular, araçlarda kaybedilen eşyalar hakkında gerekli başvuruyu Isparta ÖHO Çağrı Merkezi(0246 222 25 25) ve internet üzerinden yapabilir.

Görevlilere ve diğer yolculara sorumlu ve saygılı şekilde davranılması, yüksek sesle konuşulmaması, müzik çalarların diğer yolcuları rahatsız edici şekilde yüksek sesle dinlenmemesi gerekir.

Toplu ulaşım araçlarına 30 kg’den fazla veya 120 x 50 x 60 cm’den büyük yükle binilmemelidir.

Bir toplu ulaşım aracında, belirlenen duraklar dışında inip binmek için ısrar etmemeli, durakta beklerken sıraya uyulmalıdır.

Şoför araç kullanırken gereksiz soru ya da sohbetle meşgul edilmemelidir.

Otobüse ön kapıdan binip, inişlerde orta ve arka kapılar kullanılmalıdır.

 
ISPARTA ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ KOOPERATİFİ

Araçların uygun şekilde düzenlenmesini, temizlenmesini ve araçların bakım onarım faaliyetlerini günlük olarak yaparak yolcuların hizmetine sunulmasını sağlar.

Ulaşım hizmetini aksatan ve yolcu konforunu etkileyen donanım ve ekipman arızalarının meydana gelmesi durumunda, bunlarla ilgili olarak yolculara belirlenen yerlerde gerekli bilgilendirmeler şoför tarafından yapılır.

 

GÜVENİLİRLİK VE DAKİKLİK

Toplu ulaşım hizmetleri, yolcuların güvenliği ve konforunun yanında sefer tarifelerine de titizlikle uyulmasını gerektirir. Isparta özel halk otobüsleri, mevcut olan trafik sorunlarından kaynaklanan gecikmeleri azami seviyeye indirmek için nöbetçi araçlarla seferlerini aksatmamaya özen gösterir.

 

YOLCULARIN EMNİYETİ VE GÜVENLİĞİ

Yolcuların emniyetli, konforlu ve güvenilir yolculuk yapmasını sağlayacak tedbirleri almak, yolcuyu güvenli bir şekilde taahhüt ettiği yere kadar götürmek, Isparta özel halk otobüslerinin önceliğidir.

Bu konuda eğitimli personel tarafından gerekli teknolojik donanım ve ekipman sağlanır.

DOLUM MAKİNALARI

MERKEZ KAYMAK KAPI

HALK EĞİTİM MERKEZİ

OTOĞAR IYAŞ KARŞISI

DOĞU KAMPÜSÜ BATI KAMPÜSÜ

BATI KAMPÜSÜ

Başkan'dan Mesaj !

 

İletişim Bilgilerimiz

  info (@) ispartahalkotobusleri.com
  0 246 222 25 25
  0 246 222 25 25
  Fatih Mahallesi, Süleyman Demirel Cd.

İrtibatta olalım